doruk temizlik

ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | KAMPANYALAR | HABERLER | İLETİŞİM  

 

 

ÜRÜN GRUPLARI

 

DUYURULAR

 

ÜRÜN GÖSTERİM  


 ÜRÜN RESMİ KODU ÜRÜN İSİM
 ÇAMASIR TEMIZLIK VE YIKAMA YARDIMCI ÜRÜNLERI

 C0011

 PERLA STAIN F

 demir baglayici katki maddesi 5 kg yikama suyunda bulunan demir, çamasirlarin sararmasina neden olur. normal yikama maddeleriyle bunu önlemek mümkün degildir. STAIN F yikama ve ya durulama suyuna ilave edildiginde suda bulunan ... « Ürün Detayı »

 C002

 RONDO EXPRESS MATIK

 az köpüren, agartici ve TAED katkili komple yikama maddesi20 kg her tür sanayi tipi çamasir makinesinde kullanima uygundur. düsük sicakliktaki sularda dahi agartma etkisi gösterir. içerdigi aktif maddeler biyolojik olarak p... « Ürün Detayı »

 C003

 PERLA NUTRA

 sivi komple ana yikama maddesi5, 30 kg Çamasirhanelerde kullanilan otomatik makinalar için özel hazrlanmis ana yikama sivi deterjanidir. otomatik dozaj sistemi ve ya elle dozajlama yapilarak kullanilabilir. içerdigi aktif ma... « Ürün Detayı »

 C004

 PERLA LEXON

 oksijenli sivi agartici5, 30 kg her cins çamasirda zor lekelerin üzerine LEXONu dökün, birkaç dakika bekleyin ve kumasin cinsine göre elde ya da makinede yikayin. otomatik çamasir makinelerinde su alma esnasinda deterjan gözüne... « Ürün Detayı »

 C005

 PERLA GARDOL

 kir ve yag çözücü yardimci yikama maddesi5 kg bütün sanayi tipi çamasir makinelerinde kullanilabilir. özellikle yagli restoran örtülerinin temizlenmesinde çok etkilidir. yünlü , polyester, pamuklu ve narin çamasirlarin temizle... « Ürün Detayı »

 C006

 PERLA OXY

 oksijenli agartici10 kg bütün sanayi tipi çamasir makinelerinde kullanlabilir. ana yikama maddeleri ve diger yardimci yikama maddeleri ile kullanilabilir. 60°C üzerindeki yikama sularinda etkilidir. ekonomiktir. endüstriyel ... « Ürün Detayı »

 C007

 PERLA CHLORA

 klorlu agartici10 kg her tür sanayi tipi çamasir makinesinde kullanima uygundur. ana yikama maddeleri ve diger yardimci yikama maddeleri ile kullanilabilir. beyaz, pamuklu ve karisim elyafli tekstilin agartilmasinda ve lekeler... « Ürün Detayı »

 C008

 PERLA GARD

 agir kir, yag ve kan çözücü yardimci yikama maddesi10 kg bütün sanayi tipi çamasir makinelerinde kullanima uygundur. ana yikama maddeleri ve diger yardimci yikama maddeleri ile kullanilabilir. agir yag, kir ve kan lekelerine k... « Ürün Detayı »

 C001

 PERLA RONDO MATIK

 az köpüren, agartici katkili komple yikama maddesi20 kg her tür sanayi tipi çamasir makinesinde kullanima uygundur. düsük sicakliktaki sularda dahi agartma etkisi gösterir. içerdigi aktif maddeler biyolojik olarak parçalana... « Ürün Detayı »

 C0010

 PERLA REMOVE

 grilik giderici yikama maddesi5 kg suya sertlik veren madensel tuzlar zamanla çamasir üzerinde birikir, grilik ve sertlik seklinde kendini gösterir. sanayi tipi çamasir makinelerinde kullanilir. makinelerde olusan kireçlenmeyi ... « Ürün Detayı »

 C0020

 PERLA ROP

 çamasir kolasi5 kg pamuklu, keten, sentetik pamuklu karisik her tür tekstile istenen sekli verir. tekstil üzerinde birikim olusturmaz, soguk suda kolay çözülür. renklilerde güvenle kullanilir. seyreltilmeden kullanilmaldir... « Ürün Detayı »

 C0012

 PERLA PARFÜM

 oda ve çamasr parfümü0.5, 5 lt kullanildigi ortama kalici bahar tazeligini getirir, kötü kokulari yok eder. flavia ve antitobacco çesitleri mevcuttur. ev, turistik tesis, hastane, restoran ve ofislerde istenmeyen kokulari gide... « Ürün Detayı »

 C0013

 RONDO KLORIN

 klorlu agartici yardimci yikama maddesi5, 30 kg çamasirhanelerde beyaz çamasirlarin agartilmasinda kullanilir. 45C° altindaki yikama suyu sicakliklari için uygundur. çamasirlari yipratmadan kir ve lekeleri çikarir, beyazlatir ... « Ürün Detayı »

 C0014

 RONDO KLORIN

 çamasir suyu1, 2.5, 4 kg otomatik makinelerde, otomatik olmayan makinelerde, elde yikamada lekeleri çikartmak ve çamasirlar agartmak için kullanilir. fayans, marley, seramik, küvet, lavabo, mutfak tezgahi ve tuvalet temizligind... « Ürün Detayı »

 C0015

 RONDO KLORIN BUKLET

 parfümlü çamasir suyu 1, 2.5, 4 kg otomatik makinelerde, otomatik olmayan makinelerde, elde yikamada lekeleri çikartmak ve çamasirlari agartmak için kullanilir. fayans, marley, seramik, küvet, lavabo, mutfak tezgahi ve tuvalet ... « Ürün Detayı »

 C0016

 RONDO PERLA SOFT

 çamasir yumusaticisi 1, 2, 5, 6, 30 kg otomatik ve sanayi tipi çamasir makinelerinde son durulama suyuna ilave edilir. çamasirlari yumusatir; özel parfümü sayesinde uzun süre hos kokmalarini saglar. çamasirlar üzerinde olsua... « Ürün Detayı »

 C0017

 RONDO PERLA LENA

 yün sampuani1 , 30 kg yünlü ve nazik çamasirlari özenle temizler çamasirda taze ve hos bir koku birakir. renkleri korur. çamasirlari ilk günkü gibi yumusatir.... « Ürün Detayı »

 C0018

 RONDO PERLA SETA

 RONDO PERLA SETAütü suyu1 kg ütünün kireçlenmesini önler. kirisikliklarin giderilmesine yardimcidir. ... « Ürün Detayı »

 C0019

 PERLA BLANCA SODA

 çamasir sodasi750 gr. suyun kirecini giderir. çamasirlarin, tül ve perdelerin yipranmasni önler. çamasir makinenizi kirece karsi korur. ... « Ürün Detayı »

 C009

 PERLA ANTILIME

 su sertligini giderici yardimci yikama maddesi 10 kg her tür sanayi tipi çamasir makinesinde kullanima uygundur. çamasir makinenizi kirece kasi koruyarak, makinenizin ömrünü uzatir. çamasirlarin grilesmesini önler. ana yikama... « Ürün Detayı »

Aradığınız Kriterlere Uygun Toplam 20 Sonuç Bulundu.

 

 

 Ana Sayfa  |  Hakkımızda   |  Ürünler   |  Kampanyalar   |  Haberler  |  İletişim   


 

Doruk End. Tem. Gida Kimya Mad. San. Tic. Ltd. Sti.

Copyright © 2010. Doruk End. Tem. Gida Kimya Mad. San. Tic. Ltd. Sti. Tüm hakları saklıdır.