doruk temizlik

ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | KAMPANYALAR | HABERLER | İLETİŞİM  

 

 

ÜRÜN GRUPLARI

 

DUYURULAR

 

ÜRÜN GÖSTERİM  


 ÜRÜN RESMİ KODU ÜRÜN İSİM
 ÇOK AMAÇLI GENEL TEMIZLIK VE BAKIM ÜRÜNLERI

 P013

 POLINO OTOMAT

 Köpügü ayarli yer yikama maddesi 30 kg köpügü ayarli yer yikama meddesidir. otomat makinelerinde kullanilir. özel formülü ve parfümüyle kalici bir temizlik saglar. endüstriyel kullanim içindir.... « Ürün Detayı »

 P012

 POLINA DAISY

 arap sabunu 16 kg en inatçi kir ve lekelerde bile gvenle kullanilir. el, vücut, saç temizliginde hiç bir yan etkisi yoktur. içerdigi dogal maddeler dogaya zarar vermez. 5°C altinda donar, 25°C üzerindeki sicaklklarda terl... « Ürün Detayı »

 P011

 POLINO OTO

 oto temizleme maddesi 30 kg oto yüzeylerinin temizliginde kullanlir. üstün temizleme gücü ile tüm kirleri söker. kolay durulanir, leke birakmaz. ... « Ürün Detayı »

 P010

 POLINO BANYO

 banyo ve tuvalet temizleme maddesi 5 kg ,30 kg tuvaletleri kendi parlak rengine kavusturur. klozet ve pisuarlarn kenar kivrimlarinda olusan kireçleri, pas lekelerini, re ta olusumlarini çözer, temizler. mikrop ve bakterileri... « Ürün Detayı »

 P009

 POLINO AMONYAKLI

 genel amaçli temizlik maddesi 30 kg banyo, lavabo, küvet ve armatürlerinin, fayans, seramik, marley ve tüm sert yüzeylerin temizliginde kullanlir. temizlik sonrasnda özel parfmünün etkisiyle uzun süre kalici ferah bir etki bra... « Ürün Detayı »

 P008

 POLINO EXTRA

 genel amaçli temizlik maddesi 5, 20, 30 kg banyo, lavabo, küvet ve armatürlerinin, fayans, seramik, marley ve tüm sert yüzeylerin temizliginde kullanlir. temizlik sonrasinda özel parfmünün etkisiyle uzun süre kalici ferah bir... « Ürün Detayı »

 P007

 POLINO TUZ RUHU

 seyreltik hidroklorik asit 0.60, 2.5 kg ,30 kg özel formülüyle etkili temizlik ve hijyen saglar. ... « Ürün Detayı »

 P006

 POLINO LIMESOL

 kireç ve pas iz çözücü 1, 5, 20, 30 kg tuvalet, dus ,çaydanlik, mutfak evyesi, banyo lavabosu ve armatürlerden en zor kan pas, leke, kireç birikimlerini kolayca söküp atar. deterjan katkili ve hos kokuludur. kireçli yüzeyl... « Ürün Detayı »

 P005

 POLINO MEKA

 mekanik temizleme tozu 500, 950 gr. banyo, tuvalet ve mutfaklarda yikanabilir tüm sert yüzeylerde kullanilabilir. bilesimindeki aktif klor kirli yüzeyleri çikartir, kötü kokulari giderir. kullanim miktari kirin yogunluuna gö... « Ürün Detayı »

 P004

 POLINO MIN KREM

 mineralli krem temizlik maddesi 675, 1200 gr. mutfak ve banyolarda her türlü yüzeyi çizmeden temizleyip parlatir. yanmis,kurumus kir ve lekeleri, sinmis kokulari yok eder. kirli yüzeye dogrudan uygulanir. ... « Ürün Detayı »

 P003

 POLINO BANYO WC

 banyo ve wc temizleme ve dezenfeksiyon maddesi1 kg organik asitler, yüzey temizleyiciler ve parfüm içeren formülü ile temizler, dezenfeksiyon saglar. pas lekeleri, kire ve re ta birikimlerini gidermede etkilidir . kötü koku... « Ürün Detayı »

 P002

 POLINO CAM

 cam temizleme maddesi500, 800 gr. her türlü cam, ayna ve diger parlak yüzeylerin temizlenmesinde kullanlir. iz brakmadan temizler ve parlatir. temizlenen üzeylerde bugulanmayi önler. durulanmasina gerek yoktur. ... « Ürün Detayı »

 P001

 POLINO FIORE

 parfümlü genel amaçli temizlik maddesi 1, 5, 20, 30 kg çam, lavanta, buket, ve bahar parfüm çesitleri mevcuttur. binalarn iç ve disindaki mermer, taban , fayans, seramik, marley,plastik, cam, deri, metal, duvar kagidi gibi tüm... « Ürün Detayı »

Aradığınız Kriterlere Uygun Toplam 13 Sonuç Bulundu.

 

 

 Ana Sayfa  |  Hakkımızda   |  Ürünler   |  Kampanyalar   |  Haberler  |  İletişim   


 

Doruk End. Tem. Gida Kimya Mad. San. Tic. Ltd. Sti.

Copyright © 2010. Doruk End. Tem. Gida Kimya Mad. San. Tic. Ltd. Sti. Tüm hakları saklıdır.