doruk temizlik

ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | KAMPANYALAR | HABERLER | İLETİŞİM  

 

 

ÜRÜN GRUPLARI

 

DUYURULAR

 

ÜRÜN GÖSTERİM  


 ÜRÜN RESMİ KODU ÜRÜN İSİM
 IMALAT VE GIDA SEKTÖRÜ TEMIZLIK ÜRÜNLERI

 R009

 RONDO ALUMINA

 aluminyum yüzey temizlik ve bakim maddesi 5, 30 kg aluminyum alasim ve galvaniz aksam üzerine yapismis karbonize yaglarin temizlenmesinde kullanilir. yüzeyleri çizmeden temizler ve parlatir. korozyona neden olmaz. ... « Ürün Detayı »

 R002

 RONDO BRILLANT

 paslanmaz çelik temizlik ve bakim maddesi 0.7, 5 kg,30 KG paslanmaz çelik, krom, nikel alasimin ve metal yüzeylerin temizliginde kullanilir. metal yüzeylerde extra parlaklik saglayan tekrar kirlenmesini önleyen bir film tabaka... « Ürün Detayı »

 R003

 RONDO SANITE 310

 klor bazli hijyenik temizlik maddesi 5, 30 kg hastanelerde, laboratuvarlarda, ilaç ve gida endüstrisinde, mutfaklarda, tuvalet ve banyolarda her türlü alet ve yüzeyin dezenfeksiyonunda kullanilir. gida sektöründe kullanilan a... « Ürün Detayı »

 R004

 RONDO SANITE 320

 kuarterner amonyum bazli hijyenik temizlik maddesi 5, 30 kg yikanabilir tüm sert yüzeyler ile alet ve ekipmanlarin tek safhali temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanilir. bakteri, mantar, protozoa ve bazi virüs türlerine karsi ... « Ürün Detayı »

 R005

 RONDO SANITE 330

 bakterisid içeren sivi el yikama maddesi 5, 30 kg otel, restoran, fabrika ve hastanelerde, personel, müsteri ve ziyaretçilerin el hijyenini saglayan, yüksek performansli, hijyenik el yikama maddesidir. bol köpüklüdür. koku içe... « Ürün Detayı »

 R006

 RONDO GOFAR

 agir yag/ kan çözücü alkali temizlik maddesi 5, 30 kg gida sektöründe özellikle agir kirli yüzeylerin alet ve ekipmanlarin temizligini yapabilmek için formüle edilmis köpüklü, agir hizmet temizleme maddesidir. aluminyum ve boy... « Ürün Detayı »

 R001

 RONDO/SANITE 300

 alkol bazli hijyenik temizlik maddesi 5, 30 kg tüm turistik tesis, hastane ve sanayi kuruluslarinin mutfak, kantin ve yemekhanelerinde tek safhali yüzey dezenfeksiyonu için kullanilir. çalisma tezgahlari ve ekipmanlari süratl... « Ürün Detayı »

 R008

 RONDO REFLEX

 plastik kasa ve tepsi temizleme maddesi 30 kg gida endüstrisinde kullanilan plastik kasa ve tepsilerin temizliginde kullanilan alkali sivi temizleme maddesidir. ekipman yüzeylerindeki agir yag, kir ve proteini etkili, hizli se... « Ürün Detayı »

 R016

 RONDO FORTE

 lavabo açici 1250 gr etkili formülüyle tikanan lavabolari zahmetsizce açar. ... « Ürün Detayı »

 R010

 RONDO AB 941

 asit bazli köpüklü temizleme maddesi 5, 30 kg özellikle yiyecek içecek endüstrisinde kullanilmak üzere gelistirilmistir. kararmis aluminyum ve çeligin temizlenmesinde ve parlatilmasinda etkilidir. özel formülü sayesinde yüz... « Ürün Detayı »

 R011

 RONDO GUARD

 endüstriyel yag çözücü 5, 30 kg tüm sert yüzeylerin madeni yag ve yag esasli kirlerden arindirilmasinda kullanilan köpüksüz temizleme maddesidir. Imalat sanayinde yagli parçalarin daldirma ya da firçalama yöntemiyle temizlenm... « Ürün Detayı »

 R012

 RONDO POWER

 kir ve yag sökücü agir hizmet temizlik maddesi 30 kg fabrikalarda, üretim sektöründe sert yüzeyler üzerinde olusan yag, katran, zift, lastik izi gibi petrol bazli kirlerin temizlenmesinde kullanilan temizleme maddesidir. ... « Ürün Detayı »

 R013

 RONDO DEWAXER

 wax sökücü 30 kg wax ve kirleri kolayca çözer. eski görünümlü zeminleri yeniler. ithal araçlarin ve granit benzeri malzemelerin üzerindeki ilk koruyucu tabakanin uzaklastirilmasinda da kullanilir. boyaya zarar vermez. ... « Ürün Detayı »

 R014

 RONDO UÇAK

 uçak yüzeyleri temizleme maddesi 30 kg özellikle agir kir ve yagli yüzeylerin temizligi için formüle edilmis agir hizmet temizleme sivisidir. metal yüzeylerde korozyona neden olmaz. boyaya zarar vermez. ... « Ürün Detayı »

 R015

 RONDO SANEL

 sanayi tipi sivi el yikama maddesi 5, 30 kg yag, gres, is karasi, madensel ve bitkisel yaglarin olusturdugu kirleri ciltten kolayca çikarir. Içerdigi gliserin cildin kurumasini engeller. hos kokulu ve bol köpüklüdür. cilt ... « Ürün Detayı »

 R007

 RONDO BC 951

 sise yikama maddesi 30, 60 kg içecek endüstrisinde, sise yikama makinelerinde kullanilmak üzere formüle edilmis alkali temizleme sivisidir. özellikle süt endüstrisinde rastlanan her tür kirliligi giderir. mesrubat, bira, dig... « Ürün Detayı »

Aradığınız Kriterlere Uygun Toplam 16 Sonuç Bulundu.

 

 

 Ana Sayfa  |  Hakkımızda   |  Ürünler   |  Kampanyalar   |  Haberler  |  İletişim   


 

Doruk End. Tem. Gida Kimya Mad. San. Tic. Ltd. Sti.

Copyright © 2010. Doruk End. Tem. Gida Kimya Mad. San. Tic. Ltd. Sti. Tüm hakları saklıdır.